O firmie

MASTERHALE to skandynawskie i polskie doświadczenie, które składa się na kompleksową ofertę usług w bardzo konkurencyjnej cenie. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz budowie hal magazynowych i produkcyjnych dla przemysłu i rolnictwa oraz obiektów sportowych. W zależności od Państwa potrzeb, nasi specjaliści pomogą dobrać najlepszy i najbardziej ekonomiczny obiekt spełniający wszystkie funkcjonalne i formalne wymagania. Sposób użytkowania zdecyduje o wyborze hali stalowej, hali namiotowej czy adaptacji istniejącego budynku.

 

Działalność MASTERHALE obejmuje realizację konstrukcji i obudowy hal wraz z projektowaniem, dostawą i montażem. Proponujemy także usługi montażowe poszczególnych elementów hal - zespół wykwalifikowanych montażystów może pochwalić się realizacją tysięcy metrów kwadratowych obiektów w Polsce i zagranicą. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, zawsze zgodne z obowiązującymi normami i przepisami dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Nasze propozycje doskonale nadają się do realizacji m.in.: obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych, sportowych czy przeznaczonych dla rolnictwa. Oferta hal obejmuje zarówno obiekty stalowe czy żelbetowe z różnymi typami obudów jak i ekonomiczne, lekkie hale namiotowe.

 

O firmie     

MASTER HALE jest lokalną firmą budowlaną, działającą w branży produktów metalowych i konstrukcji stalowych.

MASTER HALE specjalizuje się tylko w jednej branży. To sprawia, że usługi świadczone przez firmę oparte są na dogłębnej znajomości zagadnień i daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki kooperacji partnerami z ogromnym doświadczeniem, MASTER HALE ma możliwości uczenia się od najlepszych: ma dostęp do nowych technologii i rozwiązań sprawdzonych w różnych warunkach.

 

Znając potrzeby lokalnego klienta MASTER HALE dostosowuje swoje działania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań: jest profesjonalnym partner od koncepcji do montażu, oferuje zindywidualizowane projekty, w tym rozbudowę istniejących obiektów, gwarantuje krótki czas realizacji zamówień.

 

Firma MASTER HALE reprezentuje tę samą wizję sukcesu: za największą pochwałę uznaje zadowolenie swoich klientów i ich zaufanie wyrażające się w kolejnych wspólnie realizowanych inwestycjach i przedsięwzięciach

 

Masterhale.jpg

 

Konstrukcje stalowe Master Hale

Oferujemy budowę konstrukcji i hal stalowych wraz z projektowaniem, dostawą oraz montażem w tym również usługi montażowe poszczególnych elementów hal. W ich skład wchodzą obiekty przemysłowe, handlowe i sportowe oraz magazyny, a stalowa konstrukcja szkieletowa budowa obiektów pozwala na jej dostosowanie do specyficznych potrzeb i wymagań.