Cennik

KONSTRUKCJA NOŚNA: Ramy główne stalowe, blachownicowe, spawane z elementów o pełnych przekrojach wykonanych ze stali wysokiej wytrzymałości o stopniu czystości S.A. 21/2 wg PN-ISO 8501-1 i chropowatości R=40m uzyskanych metodą stumieniowo-ścierną. Słupy oraz rygle ram blachownicowych posiadają środniki trapezowe o zmiennej wysokości przekroju. Ramy szczytowe mają formę szkieletu stalowego i wykonane są ze stalowych profili gorącowalcowanych z usztywnieniem w postaci cięgnowego stężenia krzyżowego. Stężenia połaciowe i pionowe stanowiące niezbędne usztywnienia wiatrowe wykonstruowane są jako krzyżowe, cięgnowe z płaskowników z nakrętkami napinającymi.

 

ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE: Ramy zabezpieczone są zestawem malarskim w skład którego wchodzą powłoka podkładowa antykorozyjna i farba nawierzchniowa, łączna minimalna grubość powłoki wynosi 100m. Tak przygotowane ramy eliminują konieczność malowania powierzchniowego konstrukcji na placu budowy

 

TYP DACHU: Dwuspadowy       

 

KONSTRUKCJA DACHU: Konstrukcja drugorzędna dachu wykonana jest z kształtowników zimnogiętych Z-200 (ocynkowanych). Zetowniki produkowane są ze stali o podwyższonej wytrzymałości (granica plastyczności wynosi 350MPa.).

W CENIE -- konstrukcja, śruby kl. 8.8 do skręcania konstrukcji ,śruby do skręcania płatwi , dokumentacja (obliczenia statyczne)

 

Kompleksowy montaż wraz z dostawą we wskazanym miejscu, za dopłatą 

Konstrukcje stalowe Master Hale

Oferujemy budowę konstrukcji i hal stalowych wraz z projektowaniem, dostawą oraz montażem w tym również usługi montażowe poszczególnych elementów hal. W ich skład wchodzą obiekty przemysłowe, handlowe i sportowe oraz magazyny, a stalowa konstrukcja szkieletowa budowa obiektów pozwala na jej dostosowanie do specyficznych potrzeb i wymagań.